משחקים לבנות

 

הרשת משקפת ואולי אף מחזקת, מעצימה, מקבעת ומבססת דימויים רווחים בעולם שמחוץ לה, זה המכונה "העולם האמיתי". אחד הדימויים היותר חזקים, המקובעים זה מכבר בתודעת רבים, הוא ההבדל בין משחקים לבנות ומשחקים לבנים. משחקים לבנות הם משחקי בישול, משחקי הלבשה, משחקי עיצוב חדרים, משחקי בניית ציפורניים, משחקי בראץ וברבי, משחקי איפור, משחקי סלבס, משחקי הלבשת בובות, משחקי מספרות וגם – אכן – משחקי חשיבה והרפתקאות. בנות, כמו בנים, עשויות ליהנות משפע בלתי נדלה של משחקים לבנות אשר מתעדכן לעתים תכופות בכל רחבי הרשת. בנות השקועות במשחקיהן יכולות לחוות תחושה של שליטה מעצם היכולת לעצב את עולמן כאוות נפשן בשעת משחקים ברשת. בכל תחום של תוכן ועניין יש להן יכולת לברוא עולם חווייתי, מהנה, ומלא ריגושים.

משחקים לבנות בוראים עולמות
יש לא מעט בנות המוצאות עצמן שקועות במשך שעות במגוון משחקים לבנות שיש ברשת האינטרנט הן נסחפות ומתמכרות. אפשר להלביש במגוון משחקים לבנות זוגות מאוהבים לקראת חתונתם, פיות מהאגדות, בובות שונות, אפשר לאפר כוכבי קולנוע וכוכבי טלוויזיה נערצים, אפשר להלביש ולהפשיט כל מי שעולה בדמיון, כל אחת לפי טעמה האישי, אפשר להתייפות ולהיות זוהרות, משחקים לבנות מגוון גדול ושונה ברשת מאפשרים לבנות להגביה עוף ולשייט בחלל החיצון ו – להבדיל – לצלול למצולות ים, להשתתף במרוץ מכוניות מלהיב ולהצטיין במשחקי החשיבה המאתגרים, המשלבים את המהנה עם המועיל. משחקים לבנות ברשת מאפשרים להתוודע אל חשיבותו ותועלתו של שיתוף פעולה, מפתחים יכולת לעבוד בצוות ובעיקר לחוות את ההנאה הגלומה בהיות משחקי הרשת גם סוג של משחקי חברה.

משחקים לבנות מפתחים יכולות
משחקי צביעה, לדוגמה, מאפשרים בדומה למגוון משחקים לבנות להתאמן במוטוריקה עדינה, לשכלל את כושר הדיוק (יש הכרח לשמור ולהקפיד על אי-חריגה מהמסגרת ומהדמות או החפץ הנצבעים). משחקים לבנות ממגוון סוגים מזמנים אפשרות להגדיל את טווח הפעולה, לחדד את גבולות היכולת, להציב אתגרים חדשים ולעמוד בהם, לשכלל את כושר התגובה ואת יכולת קבלת ההחלטות בתנאים משתנים, תוך כדי תנועה. ההגדרה משחקים לבנות אינה הגדרה שתוחמת ומצמצמת את עולמן של הבנות רק לתחומי עניין המזוהים ומאופיינים מזה שנים כתחומים 'נשיים'. גם בנות עשויות למצוא עניין במשחקי פעולה ואקשן, משחקי לחימה וספורט, משחקים המזוהים בדרך כלל כמשחקים המיועדים לבנים. כך או כך, בנות יקרות, אתן יכולות למצוא משחקים ברשת שיתנו מענה לכל רצון ולכל ציפייה שלכן.

משחקים

משחקים

אתר מומלץ המציע שפע של משחקים לבנות מכל מיני סוגים, מבישול והלבשה ועד ניהול מספרה ועיצוב מכון ציפורניים האתר http://www.wegames.co.il פורטל של משחקים שמומלץ לכל שחקן לבקר בו.