משחקים לבנות איפור, הלבשה, בישול ועוד

 

משחקים ברשת האינטרנט בכל רחבי העולם משקפים, מבססים ומחזקים דימויים שונים, דימויים הבאים מהעולם האמיתי ונכנסים לתוך עולם וירטואלי של משחקים קסומים. ישנם דימויים רבים אך הבולט מעל כולם הם ההבדלים בין בנות לבנים, ילדות וילדים. הדעה הרווחת היא כי משחקים לבנות הם בדרך משחקי בישול, משחקי איפור, משחקי עיצוב, משחקי הלבשה, משחקי טיפוח ציפורניים, משחקים של הגיבורות ברבי, בראץ, ווינקס משחקים של מפורסמים, משחקים של ניהול מכוני יופי ומספרות, וגם כן, בנוסף לעולם כה מלא של קוגוריות משחקים לבנות ישנם משחקי מחשבה, הרפתקאות ועוד. בנות וילדות בדומה לעולמם הוירטואלי של הבנים, יכולות גם הן ליהנות ולהשתעשע ממגוון אין סופי של משחקים לבנות ברשת האינטרנט, מאגר עצום של משחקים אשר מתעדכן מידי יום ביומו בכל רחבי הרשת הוירטואלית בכל העולם. משחקים לבנות מעניקים להן לעיתים הרגשה של שליטה בעקבות האפשרות שלהן לעצב כרצונן את עולמן כאשר הן משחקות במיני משחקים ברשת. בכל תחום ותחום של קטגוריות משחק רבות יכולות הבנות ליצור לעצמן עולם קסום משלהן, עולם של כיף עולם של הנאה רבה.

משחקים לבנות ומשדרגים מיומנויות
כיום רוב המשחקים ברחבי הרשת הם לא רק לשם הנאה, משולבים במגוון רחב של משחקים אלמנטים שונים אשר גורמים למשחקים בהם לשפר יכולות ומיומנויות שונות. קחו למשל את קטגוריית משחקי הצביעה, משחקים שכאלה מעניקים (לרוב לקטנטנים) את האפשרות של שיפור מוטוריקה, שליטה בקווי הציור ועוד. ישנם משחקים רבים אשר מביאים איתם מעבר להנאה גם ערך מוסף למשחקים בהם. משחקים של בנות בקטגוריות שונות פותחים דלתות למגוון אפשרויות, כמו להרחיב את מרחב הפעולה, חידוד גבולות היכולת, עמידה באתגרים שונים וחדשים, שיכלול ושדרוג כושר מהירות התגובה, וכמובן משחקים לבנות אלו מעניקים את היכולת של חידוד קבלת החלטות בתנאים כאלו ואחרים, תוך כדי משחק. כאשר אומרים משחקים לבנות לאו דווקא מתכוונים לכך שקטגוריות מסויימות וקבועות, הן אלו המתאימות לבנות. ישנן בנות שמתעניינות במשחקי לחימה וקרבות, משחקי יריות ואקשן, אכן משחקים אשר מזוהים בדר"כ כמשחקים של בנים. אך אין הדבר אומר שמשחקים אלו לא מתאימי גם לציבור השחקניות.

משחקים לבנות ויוצרים עולמות
ישנו ציבור רחב של בנות אשר מוצאות את עצמן במהלך משחק שקועות בו לאורך זמן רב. אין זו כלל בעיה לצלול לעולם של משחקים ברשת ולשקוע בהם להנאת השחקנים. משחקים לבנות ישנם ברשת האינטרנט עד בלי סוף וכל שחקנית יכולה בקלות למצוא משחקים שאליהן מדברים ולהיסחף לתוך עולמם. אז אילו משחקים לבנות בדרך כלל ילדות הכי אוהבות? ישנם משחקי הלבשה מכל סוג, כל דמות כיום ניתן למצוא לה ברשת משחק הלבשה ייחודי לה מבובות בראץ, ברבי, דורה, נסיכות דיסני, פיות ועד חיות, ומקומות. ישנם משחקי עיצוב שיער, ציפורניים ואיפור שבדומה למשחקי הלבשה גם בקטגוריה זו ניתן למצוא מגוון גיבורים וכוכבים לשחק עמם. משחקים לבנות כאמור ישנם עד אין סוף, בנוסף נמצא ברשת משחקים לבנות אלה: משחק עיצוב חדרים, משחקי ניהול מכוני יופי וטיפוח, משחקי מסעדות, משחקי אוכל ובישול, משחקי הגשה ומסעדות ועוד ועוד.

משחקים לבנות

משחקים לבנות