כדורגל ראשים

 

משחק כדורגל ראשים נשמע לכם מוזר? ממש לא! מדובר במשחק ממש כייפי! משחק כדורגל עם 2 ראשים בלבד שמשחקים אחד כנגד השני רק עם ראשים. מדובר באחד המשחקים היותר חמים כיום ברשת. משחקי כדורגל ברשת יש בשפע בלתי נדלה, מגוון עצום ורב גוני. רוב משחקי הכדורגל כולם כבר כמעט מוכרים לפחות הטובים מביניהם. המשחק כדורגל ראשים מביא איתו חווית משחק מגניבה ביותר!

משחק כדורגל ראשים מציע לכם חווית משחק און ליין שתשלים לעם שעות של חוסר מעש בכיף ממשי! לא צריך יותר חברים כדי לשחק בכדורגל, מספיק אתם ומסך המחשב. תוכלו לבחור מבין משחקי הכדורגל השונים שיצאו בסדרת משחקים נהדרת זו. בראשון כאן לפניכם, משחק כדורגל ראשים בין הראשונים שיצא לרשת, אחריו נמצא משחקי כדורגל שהשחקנים בו הם ראשים, משחקים ביורו 2012, באוליפיאדה, בפריימר ליג, ועוד אירועי ספורט חשובים אחרים.

במשחק תוכלו תמיד לבחור את הקבוצה שאותה אתם אוהבים ואוהדים במציאות, על מגרש הדשא שבאיצטדיונים בכל רחבי העולם. כמו כן, גם תוכלו לבחור את קבוצת היריב שהכי אתם רוצים להביס, מה שלא הצלחתם לעיתים לעשות עם הקבוצה שלכם במציאות, כאן ועכשיו זו ההזדמנות!

לאחר שתבחרו את הקבוצות שיתחרו במשחק, אתם מוכנים לצאת לדרך! משחק כדורגל ראשים כפי שהוא מכונה כך הוא באמת, כמה שזה נראה מצחיק ככה זה כיף! אין כאן רגליים גם לא איברים אחרים, כן! רק ראשים! משחק שכל הניצחון תלוי בקישורי הנגיחות שלכם. ברוב משחקי כדורגל אלו כל מה שתצטרכו להפעיל יעשה באמצעות העכבר, במקרים שלא תמיד ישנן הוראות בתחילת המשחק ולאורכו בכפתור תפריט מקשי המשחק.

משחק כדורגל ראשים לא יחיד במינו. לאור הצלחת הז'אנר הזה של משחקים רק עם ראשים תוכלו למצוא גם את המשחקים: טניס ראשים, כדורסל ראשים, כדורעף ראשים, ואנו בטוחים כי יצאו עוד ענפי ספורט עקב הביקוש ההולך וגדל של משחקים מסוג זה.

אז הכינו את הראשים כי במגרש רק לכם השחקנים ממתינים!